Czy wiesz, jakie typy kobiet kochają mężczyźni?

Od zarania wieków kobiety były obiektem pożądania mężczyzn. Uwodzenie jest sztuką przypisaną każdemu, niemniej nie jest ono darem natury, z którym rodzi się każdy mężczyzna. Innymi słowy, tej umiejętności trzeba się nauczyć.

Niektórym uwodzenie kobiet przychodzi z łatwością, inni muszą się bardziej postarać, a więc i popracować nad samym sobą. Ciało jest niczym mówca i kusiciel w jednym. To z niego wypływają sygnały, które stają się zaczątkiem dobrego flirtu.

Uwodzicielska siła wzroku

Każdego dnia, mijając setki nieznajomych osób można znaleźć okazję do uwodzenia. Naturalnie, nie każda kobieta będzie otwarta — to kwestia stanu emocjonalnego, w jakim się znajduje oraz przychylności — niemniej pierwszym krokiem do skutecznego uwiedzenia jest wzrok. Właściwie skierowany działa jak magnez. Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie i w większości przypadków trzeba potrenować kuszenie spojrzeniem. Nie można zapominać, że ten zmysł jest narzędziem, które najszybciej i najskuteczniej buduje napięcie seksualne, a więc sprawia, że pomiędzy osobami zaczyna iskrzyć. Mężczyźni, którzy nie mają śmiałości patrzenia kobietom prosto w oczy mogą rozpocząć ćwiczenia, które z pewnością przyniosą oczekiwane rezultaty.

Trenując swoje spojrzenie, które będzie przyciągało kobiety trzeba zacząć od patrzenia drugiej osobie prosto w oczy, pamiętając, by nie przerywać pierwszemu tego kontaktu. Tuż za elektryzującym spojrzeniem powinien iść nienachalny uśmiech, czy delikatne i kilkusekundowe przygryzienie wargi lub subtelne skinienie głową.

Poznaj metody skutecznego flirtu na stronie uwodzenie.org – dowiedz się więcej

Elektryzujący dotyk

Kobiety lubią być uwodzone i silnie reagują na podejmowane przez mężczyznę starania. Samo uwodzenie można przyrównać do tanga, które zaczyna się od wzroku, za którym podążą dotyk, najpierw subtelny, później dynamiczny. Rytm kuszenia nie może być stały, nudny czy przerywany. Dotyk to krok, z którym nie można czekać w nieskończoność. Im dłużej trwa znajomość, ten będzie coraz mniej ekscytujący, a tym samym będzie odgrywał mniejsze znaczenie i to nie tylko erotyczne, ale także całościowe.

Dotyk należy wprowadzać do znajomości z dużym wyczuciem i subtelnością. W zależności od rodzaju znajomości (świeżo poznana dziewczyna w kubie, czy często spotykana koleżanka z biura) trzeba go dopasować nie tylko do osoby, ale i sytuacji. Z całą pewnością nie może on być nachalny, początkowo powinien być traktowany jak nieśmiały czy przelotny. Z czasem można rozwinąć tę umiejętność i skierować swoje dłonie w stronę włosów czy szyi.

Sensowna rozmowa

Wbrew powszechnym opiniom kobiety potrafią nie tylko mówić, ale i słuchać. Prowadzenie konwersacji to jedna z najtrudniejszych umiejętności. Powszechnie zadawane pytania o zainteresowania, pracę czy nie daj Boże o wiek to ciężkie przewinienia uwodzących. Podobnie jest z tematami wybieranymi trochę na siłę. Fałsz, który płynie z takiej rozmowy, potrafi zburzyć pierwsze, dość dobre wrażenie. Nie ma uniwersalnego tematu do rozmowy, nie mniej każdy z wybranych powinien opierać się o autentyczność. Można więc dyskutować lub opowiadać np. o swojej pasji, a także słuchać z zainteresowaniem drugiej osoby. Podczas rozmowy istotne jest także modelowanie głosu. Delikatnie obniżony, spokojny potrafi rozbudzić każdą kobietę. Warto pamiętać o komplementach, a także SMS-ach, które będą np. rozpoczynały dzień wybranej kobiety.

Written by Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *