Motoryzacja

Carsprint Tarnów wypożyczalnia samochodów

Posted On
Posted By admin

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową i pewną jazdę oraz nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz dodatkowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających klientów. Wobec tego także przygotowaliśmy obszerną ofertę w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie internetowej carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz porządnym samochodem.

Cena wypożyczenia auta nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla kompletnego komfortu oraz satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne i niezmiernie dostępne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru dużo ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą i wszechstronną propozycję najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy kolosalne doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi klienci mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub pozyskać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Related Post