Usługi

Dzierżawa atrakcji na wydarzenia rodzinne – proparty.eu

Posted On
Posted By admin

Planując imprezę dla potomstwa lub ewentualnie piknik firmowy należałoby zadbać o profesjonalne atrakcje, które mogą być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety kupno kosztownych sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub też innych sprzętów tylko dla jednej imprezy jest po prostu nierentowny – sporo lepszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie sprzętu razem z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozmieści i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką ofertę przygotowała jednostka proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje różnorodnego rodzaju atrakcje na uroczystości.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz dużo więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom i figurom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z oferty korzystają też firmy, które wypatrują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Oprócz zabawy, urządzenia zapewniają też idealne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych czy organizacji pracy – jest to idealny sposób, by zapewnić pracobiorcom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast oraz wszelkie inne osoby, jakie pragną, żeby impreza była bajeczna oraz obfitowała wyśmienitą zabawę. Przygotujemy propozycję, dostosujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce wynajmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, rezerwując termin), rozstawimy oraz zadbamy o to, żeby atrakcja była sprawna w czasie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i odebraniem sprzętu. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla dzieci a również firmowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda uroczystość będzie udana!
Po znacznie więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a również cennik oraz dostępność terminów gorąco zapraszamy na stronę proparty.eu lub też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę  http://www.proparty.eu

Related Post