Rozrywka

Niezwykła rzeczna ekspedycja – Rzekami.pl

Posted On
Posted By admin

Masz już dosyć banalnych weekendów spędzanych przed komputerem? Pragniesz zabrać rodzinę i dzieci na interesującą wyprawę, która pozwoli Wam obcować z przyrodą i aktywnie spędzić czas? Jeżeli nie masz z perspektyw lub żadnego pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – wypróbuj propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą lub ewentualnie Narwią. Mamy specjalistyczny sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, poznać bliżej naturę, spędzić miło wolny czas, odprężyć się i w głównej mierze cudownie spędzić dzień, dbając nie tylko o atuty rodzinne, jednakowoż również ruch. Aktywne spędzanie czasu w bombowym miejscu – to oferta, którą przygotowaliśmy.
Jeśli jednakże spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nadmiernie znaczące wyzwanie, jako nieliczni proponujemy pontony – idealny wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, czy też w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie troszczymy się o sprzęt, sprawdzamy szlak i co najważniejsze – zapewniamy ponadprogramowe atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić miło wolny czas.
Propozycja Rzekami.pl wycelowana jest nie jedynie do rodzin – dużo agencji eventowych organizuje u nas wyjazdy firmowe, integracyjne spływy kajakowe czy również atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, chętnie odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz uwidoczniamy, że dla nas najważniejszy jest Klient oraz jego korzystna zabawa w trakcie spływu.
Więc jeśli szukasz interesującego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz sprawić swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem bądź najzwyczajniej w świecie w sielskiej atmosferze popływać z familią pontonem – gorąco zapraszamy do nas. Dla korporacji i agencji eventowych przygotowaliśmy korzystną propozycję współpracy – też uprzejmie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub ewentualnie pontonem, zbliż się do natury i przetestuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą czy też Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl

Więcej na stronie www – kajaki Wkra

Related Post