Uroda

Szykujesz sylwetkę na lato? Zerknij, w jaki sposób!

Posted On
Posted By admin

Posiadanie szczupłej sylwetki to marzenie wielu ludzi, niemniej jednak nie każdy może sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Czasami nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń oraz diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W schematycznej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu ludzkiego, a także daje bardzo błyskotliwe rezultaty.

Czym jest liposukcja ultradźwiękowa?

Tradycyjna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, ponieważ wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od stereotypowej tym, iż nie potrzebuje skomplikowanej interwencji chirurgicznej, a na dodatek przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm i prowadzi do wydalania z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w przypadku stereotypowej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, że jest to metoda dla osób, które pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub też nogi. Sam zabieg jest nadzwyczaj bezpieczny, a wyniki widoczne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, albowiem zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych rozstawach czasowych.

W jaki sposób spowodować, aby ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji należałoby też zatroszczyć się o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, żeby podkreślić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze i bardziej wysportowane. Jeżeli jest problem ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty liposukcji kawitacyjnej, a także opalania natryskowego. Proponujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a detale wolno znaleźć na naszej oficjalnej domenie. https://studiofigurastalowawola.pl

Related Post